Пропускане към основното съдържание

пътуване 21-23 октомври 2010 - /първа част/

Велинград.
хубав малък български град. 'СПА град'.
като че ли уморена от големия, се вмъквам в малкия град.
резервирах стая за двама.
като че ли уморена от сингъл битието, се пренасям там, в града побиращ двама,
както обича да казва един приятел - градът за двама.
СПА удоволсвтия в небитието...

навън вали, а в душата е сухо.
сухо и сиво. сиво е времето.
а в пространството бледнеят ярки цветове - на дъга, на тъга и на песен.

Коментари

  1. Много тъжно го раздаваш, Минче! А в курортните градове хората ходят да се веселят...

    ОтговорИзтриване
  2. хм, ами понякога да :)
    следва втора по-весела част ;)

    ОтговорИзтриване

Публикуване на коментар